Ads 468x60px

Tysiące fanów facebookowych za darmosobota, 8 września 2012

Katalog PR5 unikatowy
Witam, dziś chciałbym wam przedstawić katalog ale to nie jest taki zwykły katalog gdzie zazwyczaj dodaje się tytuł, opis, słowa kluczowe i dane podstawowe do kontaktu czyli e-mail tu porucz dodanej strony można zdobyć ponad 1200 linków. A jak zdobyć je? prosta gra jaką jest komandos mówię o sznurkownia.pl grając w komandosa zdobywamy cenny surowiec jakim są sznurki potem trzeba je przenieść do magazynu ale najpierw trzeba wybudować domek komandosa następnie przerabia się je na złote sznurki i wskakuje się do TOP 100 lub TOP 10, tak jak mówię sznurkownia to nie zwykły katalog unikatowy bo w internecie nie ma takiego katalogu gdzie pozycjonerze moją się spotkać porozmawiać na żywo wymieniać się doświadczeniami i pomagać sobie w grze.

Jak zdobyć cenne sznurki? odpowiedz jest prosta należy grać w komandosa lub inwestować, ale po kolei aby przenieść sznurki potrzebny jest nam domek komandosa ale najpierw trzeba wybudować klika budynków potrzebnych aby zbudować domek


Więc tak potrzebujemy:

1. 7 poziom kopalni sznurków
2. 3 poziom magazyn desek 
3. 3 poziom magazyn sznurków
4. 2 poziom magazyn cegieł 


Do wybudowania domku potrzebujemy 

1. 150 sznurków
2. 150 desek
3. 150 cegieł
4. 150 wody

A teraz się zastanawiasz z kont to wezmę? na stronie są wydarzenia co mają krzaki jagódek i pomarańczy te surowce się zamienia na sznurki a potem na surowce takie jak deska, cegła, woda

Jeśli już mamy domek możemy pomyśleć o straganach co produkują dla nas jagody i pomarańcze, a jak wybudować co potrzeba?

1. Domek ogrodnika poziom 1 dla jagódek, poziom 2 pomarańcze 

Na czym to polega? na zbieraniu surowców przez gościa odwiedzającego naszą stronę przez link wydarzenia, po zebraniu przechodzimy do moja strona i wybieramy warsztat i skup klikając na "młotek i klucz" na dole mamy zamianę x5 jagódek za 1 sznurek a x2 pomarańcze za 1 sznurek w okienko puste wpisujemy ilość jaką posiadamy aby zamienić surowce na sznurki.

ciąg dalszy już nie długo

0 komentarze:

Prześlij komentarz